"Tasarım ve üretim gücünün tecrübeyle birleşimi "

2007 yılında kurulan Bioland Arıtma Sistemleri Ltd., 40 kişilik tecrübeli kilit personeliyle su ve atık su arıtma ekipmanları, biyogaz tesisleri, koku ve gaz arıtma tesisleri, paket tipi su arıtma tesisleri üzerinde çalışmaktadır. Aslında, hakkımızda genel olarak her türlü özel tip çelik imalatının Bioland Arıtma Sistemleri'nin faaliyeti olduğu söylenebilir.

Bioland Arıtma Sistemleri, kurulduğundan bu yana, personel kalitesinin her zaman ürün kalitesini artıracağına inanmaktadır. Bu nedenle, hem yeni mezun mühendislerin hem de deneyimli personelin çoğunu arttırmaya yatırım yaptık. Personel deneyim kazandıkça, Türkiye Bilimsel Araştırma ve Teknoloji Konseyi tarafından finanse edilen Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerini yürütmeye başladık. Bu nedenle, şirketimiz personelin kazandığı tecrübe ve yeni know-how verileri elde etmiştir. Bioland Arıtma Sistemleri, 3000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alan olmak üzere toplam 5000 m2 üretim alanına sahiptir.

Başlıca faaliyetlerimiz, belirtilen su ve atık su arıtma ekipmanlarının imalatına odaklanmakta ve geniş bir yelpazede elek, penstocks, konveyör, skimmer ve kazıyıcı, kum ayırıcı, kum ve GAC filtreleri, susuzlaştırma ekipmanları ve savakları, havalandırma ekipmanları vb. ürünler tanınmış ve onaylanmış DIN ve ASME standartlarına uygun olarak üretilmektedir.